شرکت بازرگانی استرانگ ابزار
کامل ترین مجموع ابزارآلات در ایران
خانواده‌ی بزرگ مشتریان شرکت‌ بازرگانی استرانگ ابزار را مجموعه‌ی یک میلیون عضوی تشکیل می دهد

عمده‌ترین بخش بازار ابزار و خدمات تکمیلی در کشور (با فاصله‌ی زیادی نسبت به شرکت‌های همکار) به شرکت‌ بازرگانی استرانگ ابزار تعلق دارد.

شرکت‌ بازرگانی استرانگ ابزار برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم‌اکنون بالغ بر 70 نفر از مدیران و نیروی انسانی متخصص و کارساز را در خود جای داده است.

open close

تماس با ما

چشم انداز ما تبدیل شدن به یکی از کامل ترین مجموعه ابزارآلات در ایران می باشد.

شرکت بازرگانی استرانگ ابزار با تجربه ای فراوان در زمینه واردات و عرضه ابزارآلات صنعتی و بهره گیری از پرسنل متخصص و هدف ارائه محصول با بهترین کیفیت و برترین استانداردهای روز دنیا و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش بدون قید و شرط و رضایت مصرف کننده نهایی در راستای اجرای سیاست های مشتری مداری فعالیت خود را آغاز کرده است.

این شرکت علاوه بر کیفیت عالی محصولات خود و قیمت کاملاً مناسب ، با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه و بهره گیری از علم روز دنیا و متخصصین مجرب ، نسبت به نوآوری و ارائه محصولات جدید و بهینه سازی محصولات قبلی خود اقدام خواهد نمود.

شرکت بازرگانی استرانگ ابزار

آدرس دفترمرکزی بر روی نقشه

تماس با واحد فروش

آدرس: تهران، خیابان امام خمینی (سپه)، مجتمع تجاری سپه
تلفن تماس: 66952661 ;
دورنگار: 66972373 ;

تماس با پشتیبانی

تلفن تماس: 66952661 ;
دورنگار: 66972373 ;
پست الکترونیکی: itsco58@hotmail.com

چند خط از مدیر

شرکت بازرگانی استرانگ ابزار علاوه بر کیفیت عالی محصولات خود و قیمت کاملاً مناسب ، با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه و همچنین بهره گیری از علم روز دنیا و متخصصین مجرب ، نسبت به نوآوری و ارایه محصولات جدید و بهینه سازی محصولات قبلی خود گام بلندی را برداشته است. چشم انداز ما تبدیل شدن به یکی از کامل ترین مجموعه ابزار آلات در ایران می باشد. بدیهی است که در این عصر تکنولوژی و ارتباطات ، اطلاع رسانی اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و در نهایت انتخاب مورد برتر نزد مصرف کنندگان می شود و این گروه مفتخر است که در این راستا حرکت کرده و در کنار بازار به صورت سنتی به افق های جدید هم می اندیشد.

ارسال پیام به استرانگ ابزار

 • نام و نام خانوادگی*Full Name
  0
 • پست الکترونیکی*E-mail Address
  1
 • موضوع پیام*Subject
  2
 • متن پیام ...*Comment
  3
 • عبارت امنیتیEnter Words
  4
 • 5